Finale: resultaten 2022

De finale van de olympiade 2022 vond plaats op 23 april in Brussel.
Hieronder staan, per categorie, de resultaten van de finale.

Belofte

De maximumscore was 95 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
1 Noé Zech Collège du Christ-Roi (2e) 91
2 Joaquim Schaeverbeke KA Etterbeek (2e) 90
3 Mikhail Skvortsov Athénée Royal Marguerite Bervoets (1e) 87
4 Daniel Verrier École Européenne III (1e) 75
5 Clément Dubois Sint-Jan-Berchmanscollege (1e) 74
6 Nikolay Voronin Sint-Lievenscollege Humaniora (2e) 73
7 Mieszko Matthews Institut de la Providence de Champion (2e) 66
8 Sergej Maxim Skackov École Européenne III (2e) 61
9 Reine Vandermeersch Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 58
- Ada Pattyn Sint-Bavohumaniora (2e) 58
11 Evandro Gamboa Dos Santos École Européenne III (2e) 56
12 Ruwen Van de Vliet GO! Erasmusatheneum Deinze (2e) 54
13 Caro Van Spitael Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 53
14 Adrien Thanikaimoni École Européenne III (2e) 51
- Juliano Gamboa Dos Santos École Européenne III (1e) 51
16 Augustin Van Schaftingen Collège du Christ-Roi d'Ottignies (2e) 49
17 Teo Saelens Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 45
18 Alkyoni Kalamboussis Sint-Jan-Berchmanscollege (1e) 44
- Veronika Morozova The British School of Brussels (2e) 44
20 Estelle Bollaerts Collège Jean XXIII (2e) 43
- Sien Persyn Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 43
22 Robert Croitor Collège Jean XXIII (2e) 41
- Zhiheng Luo GILKO Kloostrestraat (6e (lager)) 41
24 Adrien Michaux Athénée Royal Air Pur Seraing (1e) 40
- Korneel Craemers Óscar Romerocollege campus Nachtegaal (2e) 40
- Thibaut Burssens Sint-Bavohumaniora (1e) 40
27 Wout Spiessens Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 39
28 Andrei-Siluan Stefan École Européenne III (2e) 38
- Fonne Vervloet Heilig Hart Van Maria Berlaar (1e) 38
- Olajumoke Agboola Sint-Bavohumaniora (2e) 38
31 Laure Coutellier Sint-Bavohumaniora (1e) 37
32 Simon De Smedt Óscar Romerocollege campus Nachtegaal (2e) 36
- Mira Arteel Sint-Leo Hemelsdaele 1 (2e) 36
- Lotte Wagemans Regina Pacis ASO (1e) 36
- Toon Vertommen Heilig Hart Van Maria Berlaar (1e) 36
36 Jarne Six VTI Sint-Lucas Menen (2e) 35
- Matthias Terwagne Collège Hagelstein (2e) 35
38 Loek Schuermans Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 34
- Jonas Walcarius Sint-Lievenscollege Humaniora (2e) 34
40 Warre Verlinden Heilig Hart Van Maria Berlaar (2e) 30
41 Arman Monshizadeh Middenschool Sint-Pieter (2e) 29
- Aidan Hodson-Brain École Européenne III (1e) 29
43 Jacquine Cambré Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 28
44 Emilie Marechal Sint-Leo Hemelsdaele 1 (2e) 27
45 Stan Van Ursel Collège Hagelstein (1e) 26
46 Kamil Jastrzebski Institut de la Vierge Fidèle (2e) 21
- Emile Frenay Sint-Bavohumaniora (1e) 21
48 Reinout Geirnaert Middenschool Sint-Pieter (1e) 16
49 Wanne Vranckx Heilig Hart Van Maria Berlaar (1e) 15
50 Lander Lewyllie VTI Sint-Lucas Menen (2e) 13
51 Yann Brinkmann École Européenne III (6e (lager)) 11
52 Ilya Van Den Neste Sint-Lievenscollege Humaniora (1e) 0

Junior

De maximumscore was 133 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
1 Stefan Andrian École Européenne III (3e) 116
2 Alban Van Vyve Institut de la Vierge Fidèle (3e) 108
3 Akram Zakine Athénée Robert Catteau (4e) 101
4 Dylan Lejeune Koninklijk Atheneum Zottegem (4e) 96
5 Dries Gouwkens Vrije St.Lambertusscholen (3e) 92
6 Nyo Thijs Collège Hagelstein (3e) 91
7 Mats Van Couteren Heilig Hart Van Maria Berlaar (3e) 90
8 Mark Maquestiaux Athénée Royal Neufchâteau-Bertrix (4e) 88
- Floris Rylant College van het Eucharistisch Hart (3e) 88
10 Sieben De Beule Sint-Bavohumaniora (4e) 87
11 Hoang-Nam Ho Lycée Martin V (3e) 85
12 Wout Hurxkens Heilig Hart Van Maria Berlaar (4e) 83
- Dries Melis Vrije St.Lambertusscholen (4e) 83
14 Kiefer Moyaert VTI-Torhout Sint-Aloysius (4e) 81
15 Elias Lombart Sint-Gabriëlcollege (4e) 80
16 Mathijs Van Laeken Heilig Hart Van Maria Berlaar (4e) 79
17 Luca Lanzke-Libreau École Européenne III (4e) 77
- Beau Ramsey GO! Atheneum De Ring (4e) 77
19 Martina Delcroix École Européenne III (3e) 74
- David Hernandez Luque École Européenne III (4e) 74
21 Pierre Forest École Européenne III (4e) 71
- Sil Vandriessche VTI-Torhout Sint-Aloysius (4e) 71
- Roel Dereere VTI-Torhout Sint-Aloysius (4e) 71
24 Milai Capiau Sint-Lievenscollege Humaniora (3e) 70
- Oriana Estela Sint-Bavohumaniora (3e) 70
- Filip Horemans Collège Hagelstein (4e) 70
- San Diego Velz Bischöfliches Institut Büllingen (3e) 70
28 Timothée Mesnard École Européenne III (3e) 69
- Albéric Jacomet Sint-Jan-Berchmanscollege (3e) 69
- Emmanuelle Verhasselt Sint-Jan-Berchmanscollege (3e) 69
- Luca Neo De Clercq Bischöfliches Institut Büllingen (4e) 69
32 Lenaik Debaisieux Institut de la Providence (GPH) (4e) 68
- Alexander De Foer Sint-Bavohumaniora (3e) 68
34 Simon Pieters Sint-Bavohumaniora (3e) 67
- Hidde De Ridder Heilig Hart Van Maria Berlaar (4e) 67
36 Nicolas Watthez Institut de la Sainte-Union (4e) 66
- Teddy Virag École Européenne III (4e) 66
38 Luca Van Herk TISM (4e) 65
- Julian Rauw Bischöfliches Institut Büllingen (4e) 65
40 Gilles Warnier Institut de la Providence (GPH) (3e) 62
41 Raphaël Thanikaimoni École Européenne III (3e) 61
- Ayham Braham Institut Notre-Dame Malmedy (4e) 61
43 Timothy Schoofs Regina Pacis ASO (4e) 60
44 Nele Sebreghts Kardinaal van Roey instituut Vorselaar (3e) 58
- Y'Ola Mubagwa Sint-Jan-Berchmanscollege (3e) 58
46 Sven Eijkenboo VTI Sint-Lucas Menen (4e) 57
47 Nelles Vranckx Heilig Hart Van Maria Berlaar (3e) 56
48 Noor De Mits Sint-Bavohumaniora (4e) 55
- Jasper Van Hove Kardinaal van Roey instituut Vorselaar (4e) 55
50 Thomas Verboven Vrije St.Lambertusscholen (4e) 54
51 Ward Thierens Sint-Michielscollege Schoten (4e) 53
52 Amelie Frens Sint-Leo Hemelsdaele 2 (4e) 52
53 Marvin Schmidt Bischöfliches Institut Büllingen (4e) 51
54 Nolan Greif Institut Notre-Dame Malmedy (3e) 50
- Adrien Marlier Institut de la Vierge Fidèle (4e) 50
- Senna Mattijs Heilig Hart Van Maria Berlaar (3e) 50
57 Max Tom Lemke École Européenne III (3e) 49
58 Julien Jadot Institut de la Vierge Fidèle (3e) 48
- Simon Van Den Eede Óscar Romerocollege E&IT (3e) 48
60 Liam Fransen Kardinaal van Roey instituut Vorselaar (4e) 47
- Aidan Ryniers Sint-Lievenscollege Humaniora (3e) 47
62 Ethan Brion Institut de la Providence (GPH) (4e) 46
- Jelke Groeneweg Kardinaal van Roey instituut Vorselaar (4e) 46
- Manjot Singh Heilig Hart Van Maria Berlaar (4e) 46
65 Victor Colart Institut de la Providence (GPH) (4e) 45
- Timothée L'Homme Sprimont Institut de la Providence de Champion (3e) 45
67 Gijs Labeeuw Heilig Hart Van Maria Berlaar (3e) 43
68 Massimiliano Bugli Institut de la Providence (GPH) (4e) 42
- Anna Wiens Bischöfliches Institut Büllingen (4e) 42
70 Dries Tas Regina Pacis ASO (3e) 41
- Kaylana Peeters College van het Eucharistisch Hart (3e) 41
72 Thomas Hamon Regina Pacis ASO (4e) 40
73 Annaluisa Ivanciuc Regina Pacis ASO (4e) 39
74 Jules Vleminckx Regina Pacis ASO (3e) 36
75 Nathan Collienne Institut Notre-Dame Malmedy (4e) 30
76 Nathan Lootvoet Sint-Leo Hemelsdaele 2 (3e) 15

Senior

De maximumscore was 150 punten.

#NaamSchool (jaar)Score
1 Zhiyi Luo College Paters Jozefieten (5e) 146
2 Mathis Poppe Sint-Martinuscollege Overijse (6e) 142
3 Petar Vitorac Collège Saint-Pierre Uccle (6e) 136
- Vladislav Morozov The British School of Brussels (6e) 136
5 Milan Pickavet Don Boscocollege Zwijnaarde (6e) 133
6 Robbe Jaeken WICO (6e) 118
7 Cyril Zech Collège du Christ-Roi (5e) 116
8 Willem Vanderhaeghe Óscar Romerocollege campus T&EW (6e) 115
9 Mathias Gernez Athénée Royal de Nivelles (6e) 111
10 Maurits Van Mol Jan-van-Ruusbroeckollege (5e) 109
11 Corentin Watthez Institut de la Sainte-Union (6e) 98
12 Bram Windey Guldensporencollege Kaai 3 (6e) 97
- Pepijn Vranckx Heilig Hart Van Maria Berlaar (6e) 97
14 Robbe Heyde Sint-Lievenscollege Humaniora (6e) 96
- Klaas Botterman Leiepoort campus Sint-Hendrik (5e) 96
16 Gilles Bernaerd Lycée Maria Assumpta (6e) 95
- Sander Wouters Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 95
18 Pieter Ectors Sint-Augustinusinstituut (5e) 94
19 Siebe Vande Weyer Sint Dimpna College Geel (5e) 93
20 Thomas Lambert Institut Notre-Dame de Bertrix (6e) 92
21 Christian Ome Institut Notre-Dame de Bertrix (5e) 90
22 Michiel Nijs Technische Scholen Mechelen (5e) 89
23 Henri Laloux Collège Ieper (6e) 88
24 Adrian Stasiak Roels Sint-Lievenscollege Humaniora (5e) 87
- Rune De Clercq Atheneum Voskenslaan (5e) 87
26 Lotte Van Lommel Vrije St.Lambertusscholen (6e) 86
27 Benoît Van Schaftingen Collège du Christ-Roi (5e) 85
- Marcel Israfilov Sint-Lievenscollege Humaniora (6e) 85
29 Louise Zeegers Sint-Lievenscollege Humaniora (6e) 84
- Seppe Mestdagh Leiepoort campus Sint-Hendrik (6e) 84
31 Alexia De Leener Sint-Jan-Berchmanscollege (6e) 81
32 Sasha Klinkemallie Athenée Provincial de Morlanwelz (6e) 79
33 Fraukje Busschots Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 78
34 Nina Vandezande Sint-Bavohumaniora (6e) 74
- Lucas Vergucht Leiepoort campus Sint-Hendrik (5e) 74
36 Victor Botterman Leiepoort campus Sint-Hendrik (5e) 72
37 Cédric Van Cauwenberghe Leiepoort campus Sint-Hendrik (6e) 71
- Free Staquet Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 71
37 Caspar Salaets Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 71
40 Félix Piret IPAM (6e) 66
- Kynan Van Looy Vrije St.Lambertusscholen (5e) 66
42 Lindert Van Lil Technische Scholen Mechelen (6e) 65
43 Ilja Vanduyfhuys Campus Impuls Oostakker (5e) 62
44 Thymen Jaecques Sint - Lodewijkscollege (5e) 59
- Lucas Vanden Abeele Heilig Hart Van Maria Berlaar (6e) 59
46 Mathieu De Baerdemaeker Sint - Lodewijkscollege (5e) 56
47 Robbe Van Herpe Sint-Maarteninstituut (6e) 52
48 Kobe Vanderschueren Regina Pacis ASO (5e) 51
49 Cédric Rombout OLVI-PIUS X (5e) 48
- Bram De Vylder OLVI-PIUS X (5e) 48
51 Dean Herdewijn Technische Scholen Mechelen (5e) 45
52 Lien Janssens Heilig Hart Van Maria Berlaar (5e) 43
53 Luca Gevaert Campus Impuls (5e) 42
54 Mendel Ollevier Onze-Lieve-Vrouwe-instituut (5e) 31
55 Jorre Azou Sint - Lodewijkscollege (5e) 26
56 Felix Odenthal École Européenne III (5e) 23